frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Miks valida Inov-8 jalanõusid?

Eestis on viimastel aastatel väga palju propageeritud erinevaid pehmendusi jooksujalatsis. See aga on soodustanud valet jooksutehnikat. Loomupärane ehk õige jooksutehnika sisaldab endas kahte põhilist komponenti, esimesena puutub maad jalalaba päkaosa mitte kand ja keha raskuskeskme muutmises keha ette kallutamisega. Sellise jooksutehnika kasu seisneb vigastuste vähendamises (tugevam hüppeliiges) ja efektiivsemas (kiiremas) edasi liikumises.

Inov-8 on üks väheseid firmasid jooksujalanõude turul, mis on just spetsialiseerunud minimalistlike spordijalanõude tootmisele ning loomupärasema jooksutehnika propageerimisele. Kõik Inov-8 tootevalikus olevad jalanõud, nii maastiku, asfalti kui ka fitnessi, on kerged, painduvad ning sisaldavad võimalikult väikest tallapakususe vahet jalanõu kanna ja nina osas. Mõndadel jalanõudel see isegi puudub. Jooksujalanõu peab aga kerge olema eriti võisteldes, sest inimene kulutab 0.7-1% rohkem hapniku iga 100 grammi lisaraskuse kohta jalanõudes. Jaotades 100g jalanõude paari peale, teeb see 50g ühe jalanõu kohta. Kui tavalised jooksujalanõud kaaluvad umbes 300g üks, siis paar kaalub kokku 600g ning sportides kulub 4.2-6% rohkem hapniku, mis on päris suur number. Eriti kui tegemist on võistlustega. Kõige kergem Inov-8 jalanõu naistele (Bare X-lite 135) kaalub keskmiselt 135g ja kõige kergem meeste jalanõu (Bare X-lite 150) kaalub keskmiselt 150g.

Vali Inov-8 jalanõud, sest neid kasutades saavutad seatud eesmärke kergemini ja kiiremini!