Tiimi tegemised
Teema: Määratlemata

Viimastel nädalatel on spordielamused.ee tiim nii mõndagi korda saatnud.

28-29 aprill võistlesid Tauno Tiirats ja Kenny Kivikas Soomes kevade suurimal orienteerumisvõistlusel Finnspring.
28. aprillil oli individuaalvõistlus, Taunol läks raja algus rabedalt ning see kustutas lootused kõrgeks kohaks. Kenny võttis seda päeva rahulikumalt kui tavalist võistlust ning kontrollitud jooks tõi lõpuks 8. koha. Mõlema noormehe jaoks oli see esimene individuaalne start Skandinaavias nüüdseks nende õiges vanuseklassis M21.
29. aprillil toimus teatevõistlus. Kenny kuulus Kangasala SK I võistkonda ja jooksis 2. vahetust. Tauno jooksis sama vahetust Kangasala SK II. Kenny sai metsa 31-na ning finišeeris 9. kohal. Tema võistkond lõpetas kokkuvõttes 6. kohal. Tauno sai metsa 30-na ja finišeeris 27. kohal. Tauno võistkond oli lõpuks 18. Lõpuaja said 62 4-liikmelist võistkonda.
Kahe päeva kokkuvõttes jäid noormehed enda sooritustega enam-vähem rahule, mõlemad leiavad, et on astunud arengus sammu edasi ning juba sellel hooajal suudavad meeste põhiklassis teistele konkurentsi pakkuda.

Kogu tiim oli stardis 83. Suurjooksul ümber Viljandi järve.
Raido Mitt ja Kenny Kivikas osalesid ka Eesti meistrivõistluste arvestuses ning said startida esimesest stardigrupist. Tauno Tiirats läks rajale alles võistlejaterivi tagumisest otsast ning seetõttu kujunes võistluse algus aeglaseks.
Kenny lõpetas jooksu 7. kohaga, EMV arvestuses 5. koht. Raido oli EMV arvestuses 13. ja üldarvestuses 15. Tauno lõpetas üldarvestuses 83. kohal. Kõigile kolmele rada meeldis ning arvatavasti näeb neid ka järgmisel aastal stardis.

31. ümber Tamula järve jooksu võitis Raido Mitt
Just sellise saavutusega sai hakkama spordielamused.ee tiimi liige. Selle kohta oli uudis ka Jooksuportaalis: http://jooksuportaal.blogspot.com.
6,3km raja läbis ta 24.02-ga ja edestas järgmist lõpetajat 10 sekundiga.

5-6 mai 10mila Rootisis.
Jälle võistlustules kõik tiimi liikmed. Kenny ja Tauno Kangasala SK I võistkonnas ning Raido Helsingin Suunnistajat I võistkonnas. Kenny jooksis 8. vahetust, Tauno 6. ja Raido 10. Tauno sai metsa 28. positsioonilt ning finišeeris 27. kohal, Kenny pääses rajale 27-na ning lõpetas 20. kohal. Võistkonna lõpptulemuseks oli 31. koht. Raido läks viimasele vahetusele 43-na ja tõstis võistkonna kokkuvõttes 42. kohale.
10-liikmelisi võistkondi oli registreeritud 335. 10mila näol on tegemist maailma suurimalt 2. orienteerumisteatevõistlusega. Võistlus algab õhul kui hakkab pimedaks minema ning lõppeb parimatele hommikul umbes 9-10 ajal. Tegemist on orienteerujatele väga tähtsa võistlusega ning osa võtavad nii maailma paremiku kuuluvad sportlased kui ka veteranid ja harrastajad. Lisaks toimuvad 10mila stardiga samal päeval ka noorte ja naiste teatevõistlused.

Tiimi tegemisi hakkame kajastama ka edaspidigi. Loodetavasti suudavad Tauno, Kenny ja Raido oma tulemustega paljusid rõõmustada! Seniks tehke sporti ja muutke Inov-8 tooteid kasutades oma treeningud ja võistlused elamusteks!

Lõpetuseks pilt Raido Mittist ümber Tamula järve jooksu finišis. Raido jooksis ennast võidule kasutades Inov-8 F-lite 195 jalanõusid.